"TÜRKİYE’NİN YEDEK PARÇACISI"

NEDEN YEDEKPARCACARSI.COM?

KOLAY SİPARİŞ

yedekparcacarsi.com alışverişlerinizi 7 gün 24 saat en hızlı ve kolay şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz bütün ürünler tek tık uzaklıkta. İster marka ve modele göre isterseniz ürün adına göre arama yaparak ihtiyacınız olan tüm parçalara anında ulaşabilirsiniz.


ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

yedekparcacarsi.com tüm marka ve modellerde onlarca ürün grubunda 80 binden fazla ürün çeşidi ile hizmetinizdedir. Çok yakın zamanda ürün çeşidimizi 300 bine kadar artırma çalışmalarımız hızla devam etmektedir.


REKABETÇİ FİYATLAR

yedekparcacarsi.com sattığı ürünleri aracısız olarak temin etmektedir. Toptancı, ara toptancı, distribütör ve başka aracılar ile çalışmadığı için en uygun fiyatlarla satış yapmaktadır. Ayrıca yüksek satın alma gücü ve hacmi sayesinde ürünleri en rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerine önemli maliyet avantajları sağlar.


HIZLI VE UYGUN KARGO HİZMETİ

yedekparcacarsi.com dan aldığınız ürünlerde tatsız kargo ücreti sürprizi yaşamazsınız. 200 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.  200 tl'nin altındaki siparişleriniz ürün adedi ve büyüklüğünden bağımsız olarak Türkiye'nin her yerine sabit 7,5 tl kargo ücreti ile teslim edilmektedir. 

Scroll to Top