Anasayfa » İade ve Değişim

·  İADE VE DEĞİŞİM İŞLEMLERİNİZİ ÜCRETSİZ OLARAK ANLAŞMALI MÜŞTERİSİ OLDUĞUMUZ YURTİÇİ KARGO VE PTT KARGO'YA  AŞAĞIDAKİ MÜŞTERİ NUMARALARIMIZI VEREREK YAPABİLİRSİNİZ. İADE GÖNDERİMLERİNİZİ SİZE İLK TESLİMATI YAPAN KARGO ŞİRKETİ HANGİSİ İSE ONUNLA YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİĞER KARGO ŞİRKETLERİYLE YAPILACAK İADELERDE KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

 

·  PTT KARGO : 502804458 

·  YURTİÇİ KARGO : 380464924
 

·  İade Adresi : Mimar Sinan Mh Üsküdar Cd. No:1 Yedpa Ticaret Merkezi C Caddesi 161 Ataşehir İstanbul
 

·  6502 sayılı kanun uyarınca, alıcı malı teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir
 

·  385 sayılı vergi usul kanunu genel tebliği uyarınca iade işlemlerinin yapılabilmesi için alıcının mal ile birlikte teslim edilen satıcıya ait faturanın aslını da teslim etmesi gerekmektedir.
 

·  Cayma hakkı süresi alıcının malı teslim aldığı tarihten itibaren başlar
 

·  Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır. Ayrıca var ise ürüne ait tüm aksesuarların da eksiksiz teslim edilmesi gerekir.
 

·  Sipariş iptal işlemi ürün kargoya teslim edilene kadar yapılabilir. 
 

·  Para iadesi, kredi kartı ile yapılan işlemlerde alıcının kredi kartına, havale ve kapıda ödeme şeklinde yapılan işlemlerde alıcının bildireceği banka hesabına 3 iş gününde  yapılır. Kartlı işlemlerde bankanın harcamayı ekstreye yansıtma süresi her bankaya göre değişmekle birlikte 7 iş gününü bulabilmekte olup süreç bankanın insiyatif ve sorumluluğundadır. 

Scroll to Top