"TÜRKİYE’NİN YEDEK PARÇACISI"

Anasayfa » Hakkımızda

Yedek parça ve aksesuar alanında Türkiye'nin en çok tercih edilen mağazası olma hedefiyle yola çıkan yedekparcacarsi.com , on binlerce ürünü en uygun fiyatlarla değerli kullanıcılarına sunar.  İstanbul, Ankara, Adana ve Konya depolarımızda bulunan  150 binden fazla çeşit  stoklu ürünümüz içinden aradığınız ürüne kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemizde alışveriş kolaylığını, koşulsuz müşteri memnuniyetini ve ödeme güvenliğinizi en ön planda tuttuk. 


www.yedekparcacarsi.com sitesi, otomotiv yedek parça sektöründe 1993 yılından beri faaliyette olan Yaktaş grubu çatısı altında faaliyet göstermektedir. 
 

yedekparcacarsi.com;  Yaktaş grubunun ticari bilgi ve tecrübesini e-ticaret alanına yönlendirmek ve yönetmek üzere kurulmuş ana sitesidir. Kısa sürede e-ticaret sektörünün önde gelen tedarikçi firmalarından biri olmuştur. Başlangıçta en bilindik e-ticaret sitelerinin ana tedarikçiliğini yapan Yaktaş grubu, uzun zamandır tüm e-ticaret faaliyetlerini yedekparcacarsi.com sitesi üzerinden yürütmektedir.
 

NEDEN YEDEKPARCACARSI.COM?
 

KOLAY SİPARİŞ

yedekparcacarsi.com alışverişlerinizi 7 gün 24 saat en hızlı ve kolay şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz bütün ürünler tek tık uzaklıkta. İster marka ve modele göre isterseniz ürün adına veya OEM numarasına göre arama yaparak ihtiyacınız olan tüm parçalara anında ulaşabilirsiniz.
 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

yedekparcacarsi.com, alışverişlerde müşterilerinin kredi kartı ve kişisel bilgilerinin gizlilik ve güvenliğine en üst düzeyde önem vermektedir. Sitemizde ödeme altyapısı olarak BDDK'dan lisanslı ödeme kuruluşu olan PayTR güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır. Kredi kartı ve kişisel bilgileriniz  sunucularımızda saklanmaz ve barındırılmaz. Çalışanlarımız dahil hiç kimse kart bilgilerinize ulaşamamaktadır. 3D güvenlik sistemi uygulanır. Ödeme işlemleri üst versiyon olan 256 bit ssL sertifikası ile şifrelenmektedir. Günümüz teknolojisinde daha üst düzey bir versiyon bulunmamaktadır.

 
İADE KOLAYLIĞI

yedekparcacarsi.com dan aldığınız ürünleri 14 gün içinde koşulsuz olarak iade edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden iade etmek istiyorum linkine tıklayıp anlaşmalı kargo şirketimize ürünü teslim etmeniz yeterlidir. Geri ödemeniz ödeme tipine göre kredi kartınıza veya banka hesabınıza eft yoluyla en geç 3 iş gününde yapılmaktadır.

 

HIZLI VE ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ

yedekparcacarsi.com dan aldığınız ürünlerde tatsız kargo ücreti sürprizi yaşamazsınız. Tüm siparişleriniz tutar ve adetten bağımsız olarak ücretsiz kargo gönderilmektedir. Siparişleriniz maximum 2 işgününde kargoya teslim edilmektedir.
 

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ

yedekparcacarsi.com tüm marka ve modellerde onlarca ürün grubunda 150 binden fazla ürün çeşidi ile hizmetinizdedir. Çok yakın zamanda ürün çeşidimizi 300 bine kadar artırma çalışmalarımız hızla devam etmektedir.
 

REKABETÇİ FİYATLAR

yedekparcacarsi.com sattığı ürünleri aracısız olarak temin etmektedir. Toptancı, ara toptancı, distribütör ve başka aracılar ile çalışmadığı için en uygun fiyatlarla satış yapmaktadır. Ayrıca yüksek satın alma gücü ve hacmi sayesinde ürünleri en rekabetçi fiyatlarla sunarak müşterilerine önemli maliyet avantajları sağlar.
  

Saygılarımızla
yedekparcacarsi.com

 

Scroll to Top